auta-hyundai
plac
sala-wykladowa-1
sala-wykladowa-2
sala-wykladowa-3

Ośrodek Szkolenia Kierowców Plus został założony w 2002 przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, obecnego właściciela, Janusza Drob. Początkowo Nasza siedziba mieściła się przy ulicy Kowalskiej. W związku z ciągłym rozwojem szkoły siedzibę przeniesiono na ulicę Kilińskiego 48, gdzie działamy do dnia dzisiejszego. W ośrodku mają Państwo dostęp do klimatyzowanej sali szkoleniowej, kącika kuchennego, stanowisk komputerowych ze stałym dostępem do internetu. Na miejscu mają Państwo możliwość wykonania badań psychologicznych oraz lekarskich. Obok budynku znajduje się bezpłatny parking, nieopodal znajdują się punkty usługowe takie jak sklep Żabka, bar Maja czy pizzerie.

Prowadzone przez Nas kursy przygotowują do uzyskania uprawnień w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy. Dla kierowców zawodowych prowadzimy szkolenia okresowe, kwalifikacje oraz kursy ADR. Zatrudniamy instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, pełnych pasji i zaangażowania w szkoleniu. Stałe doszkalanie i uczestniczenie w różnego rodzaju warsztatach instruktorów nauki jazdy przyczynia się do powiększania doświadczeń i profesjonalizmu pracowników Naszego ośrodka. W 2014 roku jako pierwsi w Słupsku otrzymaliśmy Akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty. Ciągle pracujemy nad podnoszeniem Naszych kompetencji, tak by szkolenie w Naszym ośrodku przynosiło oczekiwane efekty.

Nasza flota pojazdów jest identyczna w porównaniu do floty WORD Słupsk. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie komfortowych warunków do przygotowania do egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Pamiętaj, że prawo jazdy robisz raz w życiu. Nasza Szkoła dzięki swojej renomie, miłej atmosferze i dobrymi wynikami w szkoleniu daje Ci gwarancję dobrego i bezstresowego przygotowania do egzaminu. Zrealizowany u nas kurs w przyszłości pomoże Ci w przyszłości być rozsądnym i odpowiedzialnym kierowcą.