Dla komfortu Naszych klientów pojazdy na których odbywa się szkolenie są identyczne jak na egzaminie państwowym. Do Państwa dyspozycji mamy pięć samochodów marki Hyundai i20, które służą do nauki w zakresie kat. B. Dodatkowo dla osób, które chciałyby zrobić prawo jazdy na tzw. automat posiadamy pojazd marki Mini Cooper. Dla Państwa wygody to zwinne autko jest podstawiane na egzamin. Przypominamy jednak, że zdając egzamin na pojeździe z automatyczną skrzynią biegów później będziecie mogli jeździć tylko automatem. Taka informacja zostanie umieszczona w dokumencie prawa jazdy jako kod 78.

Dla kandydatów w zakresie kategorii motocyklowych posiadamy motorower Romet dla kat. AM, Yamahę MT125 dla kat. A1, Kawasaki ER-6N dla kat. A2 oraz Kawasaki ER-6N dla kat. A.
Osoby, które chcą jeździć pojazdem o DMC nieprzekraczającym 3,5 tony i przyczepą nieprzekraczającą 3,5 tony tj. kat. B+E będą się szkoliły Fiatem Ducato z przyczepą Rydwan. Dla przyszłych kierowców zawodowych w zakresie kat. C i C+E mamy dwa pojazdy ciężarowe. Są to dwa pojazdy marki MANy TGL 12.240 wraz z przyczepami.
Chętni na kategorię D będą mieli okazję jeździć komfortowym, wysokopokładowym autobusem MAN Irizar. Autobus ten zostanie Państwu udostępniony na egzamin państwowy.