Dziękuję #PiotrGut za świetną robotę pedagogiczną,a coś o tym wiem???? i podejście psychologiczne. Bez Ciebie tak szybkie zdanie egzaminu pewnie nie byłoby możliwe????

Urszula

Jest ok pod każdym względem ????????

Michał

Serdecznie polecam ten ośrodek Instruktorzy fajni Egzamin zdany za pierwszym razem

Jacek

Dzięki Pani Gosi czułam się bardzo dobrze przygotowana do egzaminu praktycznego, wszystkie jazdy były przeprowadzone w świetnej atmosferze. Pani instruktor jest miłą i konkretną osobą, która rewelacyjnie potrafi wytłumaczyć wszystko to co jest potrzebne do samodzielnej jazdy. Jeszcze raz bardzo dziękuję☺️

Martyna

szczególnie polecam jazdę z Panią Małgosią. Pani Małgosia jest bardzo ciepliwa do kursanta oraz daje wiele cennych wskazówek. Ponadto atmosfera podczas nauki jest bardzo przyjemna. Pozdrawiam! ????

Marta

Wielkie podziękowania dla pani Gosi, która rewelacyjnie przygotowała mnie do egzaminu!! Polecam❤️❤️❤️

Susanna

Bardzo polecam Panią Gosię !! Bardzo fajna atmosfera podczas nauki jazdy i bardzo dużo trafnych wskazówek związanych z przyszłym egzaminem. Szczerze polecam!

Dominika

Bardzo dziękuje Pani Gosi, która świetnie przygotowała mnie do egzaminu. Nauka jazdy z nią to gwarancja zdania za pierwszym razem!!!! Serdecznie polecam❤️

Ewelina

Oj z cała stanowczością mogę polecić tak doświadczony zespół jako kobieta robiłam ,,C” rok temu zdałam za pierwszym razem w tym roku a nawet z miesiąc temu zdawałam ,,E” i zdane za drugim ale ze względów stresowych oblałam. Jeździłam prawie z wszystkimi chłopakami uczą naprawdę super i każdy jest specyficzny na swój sposób nawet na Pawełek można mieć sposób uczą rewelacyjnie POLECAM. Pozdrawiam cały zespół

Karolina

Polecam w szczególności Pana Andrzeja!! Pełen profesjonalizm i super atmosfera podczas jazd ???? Dzięki Panu Andrzejowi udało mi się zdać egzamin po kilku dodatkowych godzinach jazd pomimo iż wszystkie wyjeździłam w innym mieście ???????? Takiego instruktora szukałam – konkretnego ale i życzliwego oraz cierpliwego!

Oksana

Serdecznie polecam ośrodek! Teoria przeprowadzona bardzo fajnie! Polecam serdecznie Pana Dawida !????

Kaja

Pozdrawiam Panią Gosie i dziękuję za przygotowanie do egzaminu oraz miłą atmosferę podczas jazd ???? zadane bezbłędnie za 1 razem ????????

Kuba

Chce podziękować Pani Gosi i Panu Andrzejowi za mistrzowskie przygotowanie do egzaminu dzięki nim nareszcie zdałem egzamin praktyczny

Michał

Pani Gosia i jej słowa wsparcia pomogły mi zdać egzamin! Żałuję, że już skończyłam kurs i zdałam egzamin, bo jazdy były czystą przyjemnością❤️ Polecam każdemu kto dopiero wybiera szkołę jazdy i instruktora!

Karolina

Bardzo miła atmosfera;) bardzo pomocna załoga od każdej strony;) dziś Zdałam egzamin praktyczny;) dziękuję bardzo panu Piotrowi Owczarkowi za naukę ???? oraz Pani Małgosi za pomoc i wsparcie???? pozdrawiam całą załogę OSK Plus????

Monika

Bardzo, bardzo polecam tę szkołę jazdy! Po 17 latach od ostatniego egzaminu zapisałam się do OSK PLUS, a instruktorzy we mnie uwierzyli i przede wszystkim nauczyli. PLUS to zdecydowanie strzał w 10!
A instruktorka Małgorzata Drożdż cudotwórczyni w nauczaniu, dokonała niemożliwego. Gosiu WIELKIE DZIĘKI!!!

Wojciech

Serdecznie dziękuje Pani Gosi, najlepsza instruktorka, bardzo cierpliwa i wyrozumiała z zaangażowaniem podchodząca do kursantów ????
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ????????????

Natalia

W Plusie robiłem kat. A2 i CE. W razie robienia następnych na pewno wrócę. Polecam! ????

Arek